in

Ümit Karan Anagold 24Erzincanspor’la anlaştıKırmızı-siyahlı kulübün tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Gökhan Keleş, anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.


Kente ve camiaya güzel işler yaşatacaklarını ifade eden Keleş, “Sezon sonunda da arzuladığımız hedeflerimizi inşallah yerine getireceğiz.” diye konuştu.

Fotoğraf: AA

[Fotoğraf: AA]


Ümit Karan da kendisini takımın başına getiren yöneticilere teşekkür etti. Karan, futbolun hedefe koşan ve ulaşan bir takım olduğunda keyif verdiğini aktardı.


“Ben hayatım boyunca futbol kariyerimde de yaptığım hocalık dönemlerinde de hep hedefe odaklı yaşamışımdır. Başkanın hedefi takımı üst lige çıkartmak. Biz de elimizden gelen en iyisini yapmaya, en iyi kadroyu kurmaya, en iyi takımı yapmaya gayret göstereceğiz. İyi çalışmamız lazım, tüm Erzincan’a taraftara hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hedefimize ulaşacağız. Ama bunu hep beraber yapmamız gerekiyor. Tüm desteğe ihtiyacımız var, seyircimiz arkamızda duracak. Bu yolu mutlaka beraber yürüyeceğiz, Erzincanspor için hayırlı olsun diyorum.”


Konuşmanın ardından Ümit Karan, 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı.Kaynak Linki – TRT Haber

Önemli Bilgilendirme: Bu içeriği, kaynağı benzersiz şekilde sunmuştur.
Tüm yasal hakları ve sorumlulukları kendisinde saklı tutar.

Ne düşünüyorsun?

1.9k Puan
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Ankaragücü sezonu 25 Haziran'da açacak

Ankaragücü sezonu 25 Haziran'da açacak

Çin’de çocuk parkı için PCR testi zorunluluğu getirildi

Çin’de çocuk parkı için PCR testi zorunluluğu getirildi