in

Busenaz Sürmeneli Spor Kompleksi açıldıPendik’teki Yayalar Mahallesi’nde yapılan açılış törenine, milli sporcu ile antrenörü Cahit Süme’nin yanı sıra İstanbul AK Parti Milletvekili Erol Kaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin katıldı.


Burada açıklamada bulunan Busenaz, “Türk adına birinci olmak yakışırdı ve şampiyon olarak bayrağımızı en yukarı taşıdım. Sizlerin duaları sayesinde oldu. Bu tesise ismimi vererek beni gururlandırdınız, teşekkür ederim. Burası, ileride çocuklarıma gösterebileceğim bir yer oldu.” diye konuştu.

Fotoğraf: İHA

[Fotoğraf: İHA]


Busenaz’ın antrenörü Cahit Süme ise, “Bu ülke çok şeyi hak ediyor. Biz sizle ve Busenaz’la birlikte ağladık. Bu ülkeye altın madalyalı bir sporcu kazandırmak için çok dua ettim.” ifadelerini kullandı.


İstanbul AK Parti Milletvekili Erol Kaya da Busenaz’ın antrenörü Cahit Süme’ye başarılarından dolayı teşekkür etti.


Kurdele kesimiyle gerçekleştirilen açılış töreni, toplu fotoğraf çekimi ve hediye takdimiyle son buldu. Öte yandan açılışın ardından Busenaz, tesiste yer alan kum torbasında hünerlerini gösterdi.

Fotoğraf: İHA

[Fotoğraf: İHA]


2.326 metrekare alana sahip olan spor kompleksinde fitness ve pilates salonu, masa tenisi ile basketbol sahası yer alıyor.

Kaynak Linki – TRT Haber

Önemli Bilgilendirme: Bu içeriği, kaynağı benzersiz şekilde sunmuştur.
Tüm yasal hakları ve sorumlulukları kendisinde saklı tutar.

What do you think?

9.7k Puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings