in

Galatasaray’da başkan adayı Dursun Özbek, kulüp üyeleriyle bir araya geldi

Galatasaray’da başkan adayı Dursun Özbek, kulüp üyeleriyle bir araya geldi


Sarı-kırmızılı kulüpte 11 Haziran’da gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulda Eşref Hamamcıoğlu ile yarışacak Özbek, Yeşilyurt Spor Kulübünde düzenlenen yemekte kulüp üyeleriyle bir araya geldi.

Kulübün yaşadığı sorunları ancak birlikte hareket ederek çözebileceklerini anlatan Özbek, bunun için camianın kenetlenmesi gerektiğini dile getirdi.

Göreve gelmeleri durumunda camiada barışı sağlayacaklarını dile getiren Özbek, “Biliyorsunuz 2023’te Cumhuriyet’in 100. yılını kutlayacağız. Burada yaşanacak başarıların ayrı bir önemi var. Galatasaray Kulübü, 2023’te tüm branşlarda en çok kupayı kazanan kulüp olmaya mecburdur ve öyle de olacaktır.” diye konuştu.

Galatasaray Kulübünün finansal yapısını düzeltmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Özbek, kulübün gayrimenkullerini geliştirerek en iyi şekilde değerlendirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Dursun Özbek, “Arkadaşlarımla beraber Galatasaray Kulübünü layık olduğu yere taşımak için çalışacağım.” ifadesini kullandı.

Özbek’in başkanlığa seçilmesi durumunda Galatasaray Sportif AŞ’de görev alacak iş insanı ErdenTimur da yemekte bir konuşma yaptı.


Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.Kaynak Linki – Anadolu Ajansı

Önemli Bilgilendirme: Bu içeriği, kaynağı benzersiz şekilde sunmuştur.
Tüm yasal hakları ve sorumlulukları kendisinde saklı tutar.

Ne düşünüyorsun?

8.8k Puan
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Kulüpler Birliği cuma günü yeniden toplanacak

Ankara’da sağanak sele dönüştü: İki köprü yıkıldı